Maxilong GEL a SPRAY

Luxusní intimní kosmetika LovelyLovers přichází s unikátními produkty pro zvětšení penisu.

MAXILONG je intimní přípravek s okamžitým účinkem zvětšení penisu. Jako jediný obsahuje L-arginin, který stimuluje mikrocirkulaci v pokožce, zvyšuje tak průtok krve do tkání penisu a pomáhá k optimálnímu vstřebávání ostatních složek. V Evropě unikátní spojení aktivních složek (mj. L-argininu, ženšenu, Avena sativa L, Humulus Lupulus L, Urtica dioica L, mentolu) posiluje erekci, a díky zvýšenému průtoku krve do tkání zvětšuje velikost (délku i průměr) mužského údu. Přídavek guarany povzbuzuje a stimuluje.

V případě pravidelného používání je efekt trvalý.

Ideální při použití pumpy. Obsahuje složky jemně pečující o pokožku a zvyšující její pružnost – minimální riziko otoků.

Objednat
PŘEDČASNÁ EJAKULACE ZPŮSOBUJE PROBLÉMY V INTIMNÍM VZTAHU.

Okamžité účinky

Unikátní složení s aktivními složkami, mj. L-argininem, ženšenem, ovsem, chmelem, kopřivou, mentolem, působí okamžitě – v průběhu 10 minut od použití. Stimuluje mikrocirkulaci, takže se krve dostane do tkání mnohem více než při běžné erekci. Vedlejším efektem je ještě příjemnější prožitek. Navíc guarana dodává energii, posiluje erekci, povzbuzuje a odstraňuje únavu.

Může být použit příležitostně, protože efekt je okamžitý. Ale pravidelné používání MAXILONG spray zvětšuje velikost nastálo – jak délku, tak obvod. Je ideální při používání pump.

Více o složení
  • vyzkoušené složení vypracované nejlepšími technology
  • dermatologicky testovaný a zdravotně nezávadný
  • vyrobený podle farmaceutického standardu GMP
  • ověřený stovkami spokojených klientů
SKVĚLÁ KOMBINACE

“Jsem stálý zákazník a začínal jsem gelem a nemůžu si ho vynachválit, ale teď jsem k tomu dokoupil pumpu Herkules a to je tedy kombinace. Rozdíl už vidím v klidovém stavu a je to tak 30% více. Takže rád se podělím o dobrý výsledek.”

Tonda, Plzeň

Tonda, Plzeň
Maxi efekt

“Stačí chvíli předem a je to fakt maximalizující efekt. Zlepšuje mi to i prožitek samotný a vidím spokojenost :)”

Ruda, Měnín*

Ruda, Měnín*

* byly vybrány náhodné reference, individuální výsledky se mohou lišit. Záleží na celkovém psychickém a fyzickém stavu jedince a jeho metabolizmu. Napište nám také své zkušenosti s těmito produkty.

Objednat