Zvětšení a prodloužení penisu

“Pořádný” penis je snad sen každého muže a přáním mnoha žen. Není tedy divu, že o zvětšení a prodloužení penisu tolik mužů usiluje. Velice důležitý je rovněž jeho objem. Mezi ženami se vede řada debat o tom co jim nejvíce vyhovuje a přivádí rozkoš. U velikosti penisu jedna skupina žen uvádí, že více či méně preferují spíše hrubší penis a na délce jim až tak nezáleží a druhá skupina zase uvádí, že velikost je pro ně důležitá, ale objem nemá až tak velký význam. V různých koutech světa jsou průměrné velikosti mužského přirození různé, ale téměř všechny ženy se shodnou na jedné věci, a to že malý penis není to co preferují!

Větší penis a silnější prožitek

  • Zvětšení až 40% objemu
  • Prodloužení až o 7cm do délky
  • Pevná erekce
  • trvalé výsledky

Chcete být “VĚTŠÍ MUŽ”?
Dopřejte své partnerce rozkoš a zlepšete svůj sexuální výkon!
Většina žen si myslí, že na velikosti záleží.
Kombinace funguje nejlépe…

“O 3 cm více už za 6 týdnů!! Používám Bathmate pumpu a Andrimax zároveň. Pumpa zabírá okamžitě, ale díky Andrimaxu je to trvalejší. Rozhodně budu pokračovat. Jsem fakt nadšený.”

Olda, Kralupy *

Olda, Kralupy *
Více prožívá sex…

“Tak moje žena včera už nevydržela a sama se zeptala jak to, že je to jiné :). Je na ní vidět, že je prožitek mnohem intenzivnější a já vidím proč. Ten objem je prostě mnohem větší. Neměřil jsem před a po, ale je to prostě vidět!”

Petr, Hodonín, 27*

Petr, Hodonín, 27*
Trvalé výsledky a pohodlí

“Už jsem zkoušel různé cviky a masáže, ale vždycky je to jenom dočasné zlepšení, ale nic trvalého. Navíc to zabírá hrozně času. Kdežto Andrimax si prostě vezmu a jdu. Navíc se zdá, že výsledky jsou přetrvávající. Mám za sebou druhý měsíc a cítím se skvěle.”

Milan, 36*

Milan, 36*

Prodloužení penisu

Chcete zvětšit a posílit své mužství, ale bojíte se bolesti, která je spojena s chirurgickým zákrokem? Nabízené doplňky byly speciálně vybrány pro muže, kteří chtějí dosáhnout vysněné velikosti svého penisu, bezbolestně a bezpečně. Neváhejte využít této šance jak dopřát sobě i své partnerce skutečný sexuální požitek.

Větší a mohutnější

Díky dokonalému prokrvení bude Váš penis větší a mohutnější.
Proto je nutné dosáhnout maximálnímu rozšíření erektilní tkáně umístěné podél vnitřní délky penisu – dvě corpora cavernosa a jedna corpus spongiosum. Celý proces erekce tedy spočívá v tom, že se corpora cavernosa naplní krví, a čím větší a zdravější corpora cavernosa je, tím více krve se do ní dostane.

Andrimax – unikátní doplněk stravy

  • Zdroj účinných látek, které mají kladný vliv
  • na lepší mikro cirkulaci krve