Slabý sexuální výkon? Nejste spokojený?

Luxusní intimní gel prodlužující délku styku. Optimální spojení aktivních složek pomáhá kontrolovat ejakulaci. Zaručuje přitom spokojenost díky delšímu styku. Přídavky guarany a kofeinu povzbuzují a stimulují. Ideální v případě problému s předčasnou ejakulací či nedostatečným zvlhčením intimních partií. Je vydatný a hedvábně hladký. Je vyrobený na vodní bázi, takže nezanechává skvrny. Zaručí optimální kluzkost, tím předchází vzniku oděrek a podráždění.

Objednat

Účinné látky

Guarana zvyšuje energetický výdej, snižuje únavu. Plod guarany obsahuje až 8% kofeinu a vitamín B3 (niacin). Navíc výtažek z plodu Paullinia Cupana stimuluje a povzbuzuje.
Kofein přispívá ke zvýšení fyzické výkonnosti během krátkého, velmi intenzivního fyzického vypětí. Navíc zvyšuje odolnost, snižuje pocit únavy. Také díky lokálnímu zvýšení krevního tlaku v topořivém tělísku přispívá k snadnějšímu dosažení erekce. Stimuluje mikrocirkulaci, urychluje metabolizmus kožních buněk.
Japonské ginkgo zlepšuje prokrvení cév, usnadňuje přenos kyslíku a živin. Působí antioxidačně a chrání buňky před stárnutím.
Mentol osvěžuje, uklidňuje podráždění a působí protizánětlivě. Zabraňuje množení mikroorganizmů. Díky působení na kožní receptory dodává pocit svěžesti a chladu.
Peprmintový olejíček uklidňuje a mírně znecitlivuje.
Výtažek z listů máty peprné ochlazuje, protože působí na kožní receptory. Používá se také jako prostředek inhibující rozvoj mikroorganizmů.

Proč DELAY GEL nebo SPRAY?

  • Vysoce a rychle účinný
  • Dermatologicky testovaný
  • Zvyšuje sexuální výdrž
  • Nezanechává stopy

Vždy diskrétní zásilka!

Zboží je posíláno v případě objednání do 12:00 tentýž den! Ostatní objednávky jsou expedovány hned následující pracovní den. Diskrétnost je samozřejmostí!

Objednat