Slabý sexuální výkon? Nejste spokojený? Crilex byl vivinut právě pro Vás.

Naše unikátní komplexnost složení, extrahovaných složek, má za cíl doplnit potřebné látky. Vyvinuli jsme složení, které je naprosto bezpečné a přirozenou formou poskytuje cenné látky prospěšné mužskému organismu.

Přírodní složky,  jsou v řadě zemí používány k léčení různých onemocnění u lidí. S ohledem na výhody spojené s užíváním bylin je kontinuálně všeobecně žádoucí používat bylinné sloučeniny pro léčebné účely.

Objednat

Účinné látky

L-Arginin je tzv. semi-esenciální aminokyselina. Má kladný vliv na sexuální aktivitu, zlepšení erekce, tvorbu spermatu a prokrvení svalů. Dodávání L-Argininu může zvýšit množství oxidu dusnatého. Vyšší obsah oxidu dusnatého způsobuje dokonalé prokrvení svalů (včetně pohlavních), zlepšení erektivní schopnosti a sexuálního prožitku, zlepšuje zásobování srdce a mozku kyslíkem, zvyšuje tok krve ve svalech.
Tribulus terrestris má kladný vliv na intimní zdraví muže. Poporuje erekci a sexuální výkonnost. Má kladný vliv na tvorbu spermatu. Napomáhá zlepšit fyzickou i psychickou výkonnost. Kladný vliv na správnou cirkulaci krve v celém těle, tedy i v pohlavních orgánech, napomá dosáhnout správné hladiny cholesterolu.
Maca, také známá jako Lepidium Meyenii je rostlina, která pochází z Peruánských And. Někdy bývá označována jako tzv. „peruánská viagra”. Má příznivý vliv na mužskou impotenci a ženskou frigiditu, dlouhodobě podporuje erekci, stimuluje sexuální funkce a posiluje libido. Zvyšuje počet a pohyblivost spermií, kladně působí na prostatu. Maca také působí proti duševní vyčerpanosti, stresu, zvyšuje psychickou odolnost, posiluje a omlazuje organizmus a zmírňuje příznaky stárnutí.
Obsahové látky posilují nervovou soustavu, zvyšují duševní i fyzickou aktivitu, působí protidepresivně, zahánějí spánek a snižují únavu. Klanopraška patří mezi takzvané adaptogeny, tedy látky zvyšující odolnost organismu při zátěži a v extrémních podmínkách.
Působení ženšenu na lidský organismus je velmi komplexní.Ženšen je dnes po celém světě rozšířen jako prostředek doplňkové výživy.Ženšen bývá doporučován k prevenci stresu a též jako velice účinné afrodiziakum.
Zlepšuje prokrvení mozku i ostatních tkání našeho těla. Napomáhá nám při zlepšování paměti, schopnosti soustředění a dalších rozumových funkcí. Zvyšuje dodávku krve i do odlehlejších částí našeho těla. Zajišťuje tak tkáním vydatnější přístup živin a možnost odplavení škodlivých látek.
Dostatek koenzymu Q10 je nezbytný pro správnou činnost jater, srdce a mozku, snižuje krevní tlak a riziko nádorových onemocnění, zlepšuje fyzickou i psychickou kondici a má celkový blahodárný vliv na vitalitu.
Posiluje obranyschopnost stimulací tvorby bílých krvinek – T lymfocytů a makrofágů. Harmonizuje zejména mužský hormonální systém. Podporuje tvorbu testosteronu a progesteronu, přirozený anabolismus a metabolismus těla. Podporuje činnost jater a detoxikaci těla.
Vitamín E patří mezi antioxidanty.Vitamín E působí blahodárně v boji proti civilizačním nemocem.Pozitivně zvyšuje detoxikační schopnosti jater, které díky vitamínu E lépe odbourávají škodliviny.
Vitamín B5 patří do řady tzv. „béčkových“ vitamínů, které se souhrnně označují jako B-komplex. Tato kyselina má základní význam pro účinek řady enzymů, které se podílejí na metabolismu sacharidů a cukrů, produkci glukokortikoidů, pohlavních hormonů.
Pyridoxin hraje významnou roli v činnosti enzymů, působících při rozkladu a zužitkování bílkovin, cukrů a tuků z potravy, dále je důležitý v procesech přeměny zásobních cukrů v játrech a svalech na energii. Působí preventivně proti nervovým onemocněním, zlepšuje náladu

Proč Crilex?

  • Diskrétní zásilka
  • Unikátní a ověřené složení
  • Přírodní účinné složky
  • Certifikováno Státním Zdravotním Úřadem
Objednat
Z počátku jsem tomu nevěřil, ale rozhodl sem se to přece jen zkusit a výsledky jsem začal pociťovat asi za 14 dní.Nevím jestli je to placebo jak nekteří říkají a je mi to jedno, pro mne je důležité co říka moje přítelkyně a ta je o hodně spokojenější než dřív, protože dýl vydržím.