Delay GEL a SPRAY

Luxusní intimní kosmetika LovelyLovers přichází s unikátními produkty pro oddálení ejakulace. Obsahuje účinné látky, které byly navrženy pro muže, kteří trpí předčasnou ejakulací. Zejména je účinný v případě zvýšené citlivosti. Obsahuje přírodní látky a je extrémně efektivní. Delay SPRAY působí již do 2 minut a navíc je diskrétní jak svou velikostí tak i formou roztoku. Lze jej aplikovat těsně před stykem a nezanechává stopy použití.

Objednat
PŘEDČASNÁ EJAKULACE ZPŮSOBUJE PROBLÉMY V INTIMNÍM VZTAHU.

Okamžité účinky

Přichází opět ta chvíle, kdy jste “nažhaven” a připraven. Partnerka je samozřejmě plná očekávání a Vy víte, že je potřeba trochu více času. Proč se stresovat, když existuje spolehlivé a okamžité řešení? Sexuální uspokojení není jen o samotném aktu, ale i o tom co z Vás vyzařuje. Nejistota a obavy plynoucí ze stresu z opětovného předčasného vyvrcholení z Vás sexuálního guru neudělá. Mužem vždy! znamená, že jste pánem situace a víte, že partnerku dokážete uspokojit.

Více o složení
  • Snižuje citlivost penisu
  • Bez vedlejších účinků
  • Dermatologicky testován
  • Příruční a diskrétní balení
HROZNĚ CITLIVÝ

“přemýšlel jsem nad tím, že si nechám udělat obřízku, protože stačily snad 2-3 pohyby a byl jsem…Teď používám Delay sprej a je super. Je tak příruční a rychle funguje! Nosím ho sebou i ven, stačí stříknout a za minutku jsem připraven a už se konečně neudělám tak rychle.”

Standa 19 let

Standa 19 let
PROSTĚ TO NEŠLO

“Důvody a situace se mi popisovat nechce, ale pro ty, kteří prostě se svoji nedokažou držet krok je Delay GEL pomoc. Funguje i jako lubrikant, takže 2x dobře.”

Marián, Kutná Hora

Marián, Kutná Hora
SPOKOJENOST

“Používáme GEL i SPRAY. Když je potřeba mazat, tak mažeme 🙂 a když mám chuť se do něho “zakousnout” tak mazání není potřeba :D. Můžeme jenom doporučit. Hlavně není nic ulepené a špinavé!”

Lenka a Radim

Lenka a Radim

* byly vybrány náhodné reference, individuální výsledky se mohou lišit. Záleží na celkovém psychickém a fyzickém stavu jedince a jeho metabolizmu. Napište nám také své zkušenosti s těmito produkty.

Objednat