Crilex 120 kapslí

Crilex je vhodný pro muže, kteří mají potíže s předčasnou ejakulací a rozhodli se zvolit nefarmakologickou cestu, pro oddálení předčasného vyvrcholení. Je vhodný pro muže, kteří zažívají předčasnou ejakulaci například ze strachu a úzkosti, že během sexuálního styku neuspokojí svou partnerku, zažívají sexuální nadrženost a předrážděnost v důsledku nízké frekvence pohlavního styku, trpí návykem na urychlenou ejakulaci v důsledku návyku spojeným s nedostatkem soukromí aj. Ne zřídka je problém s předčasnou ejakulací spojený právě s poruchou erekce.

Objednat
PŘEDČASNÁ EJAKULACE ZPŮSOBUJE PROBLÉMY V INTIMNÍM VZTAHU.

Silné složení

Srovnání se nebojíme! Porovnejte obsah účinných látek v denní dávce a uvidíte, že CRILEX se řadí mezi TOP produkty, které můžete za své peníze získat. Pro maximální výsledky se doporučuje vybrat 3-4 měsíční balení. Většina mužů zaznamená výsledky již po několika dnech viz příběhy našich zákazníků

Více o složení
  • Zvýšení sexuální výdrže
  • Oddálení předčasné ejakulace
  • Prodloužení pohlavního styku
  • Dostupnost bez lékařského předpisu
O PARTNERKY NEMÁM NOUZI

“Dostal Jsem Crilex k narozeninám v práci(minulý rok to byl karton kondomu kluci mají fantazii) a zkusil to jen tak ze srandy. Těmto produktům nevěřím, teda nevěřil jsem. Moje výdrž j prožitek u sexu se zlepšil tak, že si Crilex kupuju pravidelně a mužu jenom doporučit. Nemam o sexuálni partnerky nouzi a proto každé zlepšení výkonu:) je samozrejme vítané.”

Matěj, Kolín 24let*

Matěj, Kolín 24let*
MÁM VÝRAZNĚ MLADŠÍ…

“Mám výrazně mladší přítelkyni a Crilex jsem koupil jenom ze zvědavosti, abych vydržel déle ,ne že by to bylo před tím špatné, ale teď je to mnohém lepší.Nedám na Crilex dopustit měl sem i jiné přípravky s podobným složením, ale Váš přípravek je fakt síla:)”

Eda 43, Ostrava*

Eda 43, Ostrava*
NENÍ CO DODAT

“Žádna dlouhá slova “prostě to funguje!!!!”

Rudolf, Týnec 33 let*

Rudolf, Týnec 33 let*

* byly vybrány náhodné reference, individuální výsledky se mohou lišit. Záleží na celkovém psychickém a fyzickém stavu jedince a jeho metabolizmu. Napište nám také své zkušenosti s těmito produkty.

Objednat