Živočišná síla feromonů

Feromony jsou přírodní látky vytvářené tělem, které jsou u všech živočichů odpovědny za většinu sociálního chování včetně určování pozice ve skupině a sexuální přitažlivosti.

Feromony působí na naše podvědomí. Feromony nejsou pachem rozpoznatelné.

Určitě už jste zažili tu situaci, kdy do místnosti vstoupila osoba a okamžitě působila charismaticky. Jsou to právě feromony, které identifikují alfa samce. V jeho okolí se ženy chovají uvolněněji a mezi muži i ženami má přirozený respekt. Bylo již mnohokrát prokázáno, že feromony jsou silným sexuálním stimulantem a velmi zvyšuji sexuální přitažlivost.

Feromony pro muže

  • Zvýšení sexuální přitažlivosti
  • Zvýšení respektu a sebevědomí
  • Přirozené charisma

MAGNETIFICO – power of pheromones

Pheromone Seduction pro muže 30ml

Objednat

MAGNETIFICO – power of pheromones

Pheromone Selection pro muže 100ml

Objednat

MAGNETIFICO – power of pheromones

Pheromone ALLURE pro muže 50ml

Objednat
MAGNETIFICO – POWER OF PHEROMONES – TY PRAVÉ FEROMONY PRO MUŽE
T-SC-R FORMULA PRO ZVÝŠENÍ PŘITAŽLIVOSTI, SEBEVĚDOMÍ A RESPEKTU
NEMĚL JSEM NOUZI

“Vyzkoušel jsem čistě ze zvědavosti. Musím ale říct, že to je teda síla! Vyrazil jsem do nočních ulic a fakt jsem neměl nouzi o dívčí společnost. Rozhodně to byly krásné ženy ;). Je super si pro změnu vybrat! Skvěle to zvedne sebevědomí, takže mi to už dnes připadá, že se to kouzlo feromonů se sebevědomím jenom násobí. Je to super.”

Lukáš 22 let*

Lukáš 22 let
KONEČNĚ LUXUS!

“Feromony používám pravidelně, ale na trhu nebylo nic TAK luxusního – mám Pheromone Selection. Je to fantazie, protože konečně je k dostání kvalita. Rozhodně funguje a navíc voní jako můj oblíbený ONE MILLION od Paco Rabanne””

Olda, Praha*

Olda, Praha
RESPEKT A VÝSLEDKY

“Hodně jednám s lidmi, protože je to moje práce a tak jsem chtěl vyzkoušet jestli bude změna. Je to najednou snazší, příjemnější a otevřenější než kdy před tím. Zájem ze strany žen je taky očividně vyšší a navíc Allure skvěle voní, protože mi to připomíná Fahrenhait ;)”

Martin, 36 let*

Martin, 36 let*

Pheromone Selection

PŘITAŽLIVOST

Přitažlivost – to v čem je řada MAGNETIFICO – power of pheromones opravdu unikátní! Jedinečná AT-SC-R formula poblázní smysly opačného pohlaví a spustí nespoutané chemické procesy přitažlivosti. AT-SC-R FORMULA způsobí nárůst zájmu o vaši osobu a poznáte, co je to cítit se jako celebrita.

Objednat

FEROMONY PRO MUŽE – MAGNETIFICO POWER OF PHEROMONES

Jedinečné složení feromonů řady MAGNETIFICO power of pheromones pro muže bylo navrženo tak, aby razantně zvýšilo sexuální přitažlivost mužů z pohledu žen. Obsahuje složky navržené pro podvědomé zvýšení “sexuální chemie”. Feromony Vám pomůžou nejen při zvýšení sexuální přitažlivosti, ale také při pracovním pohovoru, ve škole při zkouškách nebo na obchodním jednání.  Feromony Vám pomohou také zvýšit respekt u vašich soků v lásce.

SEBEVĚDOMÍ

Zájem o vaši osobu ze strany druhého pohlaví má velký vliv na vaše sebevědomí. Zvýšené sebevědomí pak podpoří další chemické procesy přitažlivosti ve vašem těle což v kombinaci s AT-SC-R FORMULOU vyvolá unikátní kombinaci, kterou jsou produkty MAGNETIFICO tak jedinečné.

Objednat

Pheromone Seduction